Warning: array_map(): Argument #2 should be an array in /www/bonadea.cz/bonadea.cz/wp-includes/class-wp-query.php on line 2039 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /www/bonadea.cz/bonadea.cz/wp-includes/class-wp-query.php on line 2039

Manikúra

P-Shine

Manicure isolated on whiteJaponská manikúra nebo-li P-Shine je zaměřena na péči o přírodní nehty. Tato metoda je založena na přírodních produktech, jako je včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka nebo prášek z lastur. Způsob, jakým se P-Shine aplikuje výrazně podporuje prokrvení a růst nehtů a zároveň nehet zpevňuje a chrání jeho povrch proti běžným vnějším vlivům. P.Shine se doporučuje jako nejúčinnější metoda při léčení oslabených, lámavých, špatně rostoucích nebo roztřepených přírodních nehtů. Při pravidelné aplikaci se celkový stav přírodních nehtů postupně zlepšuje. Vzhledem ke složení je tato manikúra vhodná i pro alergiky. P.Shine je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

Gel-lak

Gel-lak je skvělý pro svou jednoduchou aplikaci, vysoký lesk a pro posílení přírodních nehtů po dobu dvou až tří týdnů. Tato metoda se hodí pro klientky, které nemohou nebo nechtějí mít nehty umělé, ale přesto chtějí mít ruce upravené. Mějte však na paměti, že takto upravené nehty se nedají gel- lakem prodloužit a nevytvoří pevné a odolné nehty, které vydrží i velkouzátěž jako u klasické modeláže. Gel-lak přírodní nehty na dlouhou dobu krásně upraví, ale časté máčení nebo působení chemických prostředků může jeho životnost zkrátit.

Výhody gel-laku:

  • aplikuje se jako klasický lak
  • rychlé vytvrzení
  • vysoký lesk
  • žádné škrábance
  • žádné odlupování
  • vysoká trvanlivost

Modeláž nehtů

Modeláž nehtů je metoda úpravy nehtů, která se vyznačuje vysokou odolností, pružností a leskem. Modeláž se prování buď na tipy, nebo šablony a lze ji provést i na přírodních nehtech. Modeláž nehtů vydrží 3-4 týdny.

Parafínový zábal rukou

Parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným a kosmetickým účelům. Parafínový zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, zvyšuje krevní oběh, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby. Zároveň zjemňuje ztvrdlou kůži rukou i nohou. V kosmetickém průmyslu patří mezi nejoblíbenější parafínové zábaly rukou. Po parafínové kúře jsou hladké a jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže.courseworks