Warning: array_map(): Argument #2 should be an array in /www/bonadea.cz/bonadea.cz/wp-includes/class-wp-query.php on line 2039 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /www/bonadea.cz/bonadea.cz/wp-includes/class-wp-query.php on line 2039

Prodlužování řas

prodllužování řasBlink Lashes Vám zajistí neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy. Která z násby si nechtěla pořídit okouzlující pohled nebo se nechtěla probudit již nalíčená? Nabízíme Vám tuto jedinečnou službu založenou na vysoce kvalitních produktech firmy Blink Lashes.

Tato bezkonkurenční metoda spočívá v aplikaci speciálních syntetických řas různých délek na jednotlivé přírodní řasy klientky a to speciálním adhezivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete beze strachu oddávat jakýmkoli aktivitám a sportům včetně plavání a návštěv sauny. Takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od přírodních a žádným způsobem nezatěžují vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa umělá- prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních řas.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

To závisí na délce cyklu přírodních řas. Přírodní řasy se v průměru obnovují za 9-10 týdnů. Maximální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je provést doplnění každé 3-4 týdny, aby řasy zůstaly stále krásné a husté. Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které během oněch týdnů vypadly a na jejichž místě vyrostla řasa nová.

Péče o prodloužené řasy:

  • prvních 24 hodin po prodloužení se vyhnout kontaktu s vodou a po 48 hodin kontaktu s párou (sauna)
  • denně řasy pročesávat kartáčkem, aby se nezacuchaly
  • na oční okolí používat pouze speciální odličovadlo
  • vyhnout se mechanickému působení na prodloužené řasy: mnutí oka, spaní hlavou v polštáři
  • nepoužívat řasenku, případně pouze speciální řasenku
  • pro delší trvanlivost a lesk je možné použít speciální fixační roztok (Black Diamond)

Je používané adhezivum bezpečné?

K lepení řas se používá certifikované adhezivum testované Státním zdravotním ústavem v Praze. Podobně jako u jiných kosmetických přípravků (např. řasenky, krémy atp.) se může u klientky projevit přecitlivělost na některou ze složek, ale ta se objevuje velice zřídka. Před aplikací je možné provést test citlivosti. Lepidlo při odborném zacházení nepřichází do kontaktu ani s pokožkou, ani sočima.

 

Objemové prodlužování řas 3D-8D ,,Hollywood Look“

Objemové prodlužování řas 3D- 8D je v současné době nejžádanější technikou. Provádí se aplikací většího množství řas (3-8ks) na jednu řasu přírodní a díky speciálně vyvinuté metodě dosáhnete úžasného objemu a dokonale přirozeného vzhledu. Objemové řasy jsou ultra tenké a jemné aby nezatěžovaly řasy přírodní.https://termpaperwriter.org